Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

groszek kasia i arek jaś

offlinekasiagroszek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
107013 odwiedzin | wpisów: 73, komentarzy: 71, obserwuje: 21
 

witam wszystkich groszków.

autor: kasiagroszek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam, też przymierzam się do budowy groszka, kupiłam projekt i teraz walczę z biurokracją urzędników.Uważam że projekt groszek z garażem jest super domkiem, oglądałam wiele projektów ale ten mnie urzekł.Jak patrzę na zdjęcia groszka z budowy i na te już do zamieszkania to utwierdzam się w przekonaniu że to był właściwy wybór.!!!!!!!!!


Komentarze (7)
Tytuł: Gratuluję wyboru
autor:groch.mojabudowa.pl dodano: 2009-03-03 | 15:41:39
my wprowadzamy się pod koniec marca. Dom jest super - wygodny, nie duży, ale też nie za mały, poddasze jesr rewelacyjne. Wprawdzie pozmienialiśmy dużo aby przystosować Groszka do naszych potrzeb, ale od czego mamy wyobraźnię?
Tytuł: Gratuluje wyboru!
autor:groszek dodano: 2009-03-03 | 19:16:04
Projekt w rzeczy samej wyśmienity. Życzymy powodzenia i zapraszamy na naszego bloga. U nas wprowadzka zależy od zakończenia instalacji gazowej (niezależna od nas). Gdyby nie to już moglibyśmy się wprowadzać.
Tytuł: Witaj Kasiu!
autor:groszeczek dodano: 2009-03-04 | 11:18:02
Cieszę się, że jesteś wśród nas. Ja też jestem na etapie biurokracji ale myśle, że jeszcze w tym miesiącu zaczniemy budować naszego groszka. Życze powodzenia i oby jak najszybciej powstał Wasz domek! Pozdrawiam.
Tytuł: witam
autor:dagusia dodano: 2009-03-05 | 20:59:34
Wczoraj kupiliśmy projekt groszka, poprosiliśmy o kilka zmian (wydłużenie dachu w celu zadaszenia tarasu i oparcie go 2 filarach, przedłużenie garażu w celu zrobienia pom. gosp i wyprostowanie lewego narożnika w salonie). Co do reszty zastanawymy się jak już będziemy w trakcie budowy. Projekt ma dojść w drugiej połowie przyszłego tygodnia, później biurokracja... i pewnie ja założę swój blog. Poki co, ślędzę Wasze postępy w budowach:o) Powodzenia.
Ps jak długo się czeka za pozwoleniem na budowe? wiem, że w każdym rejonie inaczej, ale tak mniej więcej :o)
Tytuł: Groszek
autor:Piotr dodano: 2009-03-09 | 14:51:30
Mam pytanko czy zmiany dot. projektu wykonało biuro gdzie zamawialiscie projekt czy Wasz projektant.
autor:dagusia dodano: 2009-03-09 | 23:53:48
My kupiliśmy projekt przez internet i poprosiliśmy o dodatkową zgodę na przeróbki. Plan doszedł i teraz musimy iść do architekta (lub kogoś upoważnionego) do naniesienia zmian na plan. Chociaż słyszałam, ze niektóre biura jak kupuje się bezpośrednio u nich projekt również wprowadzają zmiany. Musisz popytać
pozdrawiam
Tytuł: Zmiany
autor:janusz dodano: 2010-01-09 | 13:42:26
Jezeli nie naruszasz scian nosnych w projekcie ,to nie potrzebne sa poprawki przez projektanta ktory zwija kase za nic cobys sama zrobila ,zreszta w planie pisze ze wszystkie przerobki ,ktore nie naruszaja sciany nosnej sa dowolna aranzacja budujacych.